Filozofia   Mapa strony   Kontakt  


FilozofiaDigital Solutions Dystrybucja Polska (DSD Polska) Sp. z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem firmy Olivetti w Polsce. Główna siedziba DSD Polska znajduje się w Warszawie. Dzięki budowanej sieci dystrybucyjnej firma zapewnia szybką i profesjonalną obsługę klientów na terenie całego kraju. Oferowane przez DSD Polska urządzenia, dzięki stosowanym w procesie produkcyjnym nowoczesnym technologiom są w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników. W trosce o klientów komfort ich pracy, jak również o środowisko naturalne, Olivetti dokłada wszelkich starań, aby jej urządzenia reprezentowały sobą najwyższą jakość. Wykwalifikowany personel DSD Polska jest w stanie zaoferować klientom pełną i profesjonalną obsługę, dającą satysfakcję z dokonanego przez Nich wyboru, zapewniając także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Olivetti jest koncernem europejskim o zasięgu ogólnoświatowym. Należy do światowej czołówki firm informatycznych. Aby lepiej odpowiadać wymaganiom rynków lokalnych, Olivetti koordynuje swoje działania przez ośrodki regionalne. Na rynku europejskim firma Olivetti jest dostawcą cyfrowych wielofunkcyjnych urządzeń biurowych. Gama produktów obejmuje także faksy, drukarki atramentowe oraz kolorowe drukarki laserowe

Produkty Olivetti są cenione nie tylko za wyjątkową stylistykę, ale również ze względu na swą zaawansowaną technologię oraz jakość. Olivetti stawia na satysfakcję klienta, wynikającą zarówno z jakości posiadanego sprzętu, jak i poziomu obsługi - handlowej i serwisowej. Celem firmy jest tworzenie rozwiązań w pełni odpowiadających potrzebom klientów oraz służących usprawnieniu ich działań biznesowych. Tak więc oferta Olivetti obejmuje szeroką gamę produktów stojących na najwyższym poziomie technologicznym oraz charakteryzujących się dużą funkcjonalnością, prostą obsługą oraz niezawodnością.
© copyright DSD
DSD Polska Sp. z o.o. ul. Szyszkowa 43 02-285 Warszawa
Zarejestrowana w SĄDZIE REJONOWYM DLA M. ST. WARSZAWY W WARSZAWIE,
XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
pod nr KRS 0000206268 z kapitałem zakładowym 1.100 000 PLN
NIP 527-24-32-667   REGON 015719917